Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Bazar.sk

Invertorová zváračka 250SP IGBT

Zváracia technik... 409 ďalších ponúk | PredchadzajúciĎalší
Upraviť | Zmazať | Zvýrazniť / Topovať
Cena: 115 €
Sledovať
Dátum: 23. 7. 2018, Typ: Predaj, Stav: Nové, Lokalita: Trebišov
TECHNICKÉ ÚDAJE:

Napájanie: 230 V / 50 Hz
Napätie naprázdno: 66V
Rozsah zváracieho prúdu: 20-250A
Zváranie s elektródami v rozsahu: 2,5 - 4,0 mm
Spotreba energie: 7,1 kVA
Menovitý zvárací prúd: 250A
Menovitý pracovný cyklus: 60%
Zvárací prúd pri 100% pracovnom cykle: 193A
Prevádzkové napätie: 20,8 - 30 V
Trieda ochrany: F
Trieda izolácie: IP21S
Napájací kábel: 195 cm
Hmotnosť: 6,8 kg
VYBAVENIE:

zvárač
pás s klipsami
zemný kábel (120 cm)
zvárací drôt (210 cm)
zváracia maska
kladivo so štetcom
originálny obal

POPIS:

Model PM-MMA-250SP je invertorová zváračka, ktorej návrh je založený na vysoko výkonných tranzistoroch IGBT. Je vybavený LCD displejom, ktorý zobrazuje aktuálnu sadu zváracieho prúdu s regulátorom s plynulou reguláciou.
IGBT tranzistor kombinuje výhody dvoch typov tranzistorov s jednoduchou reguláciou tranzistorov s efektom poľa a vysokým rozkladovým napätím, ako aj s rýchlosťou prepínania bipolárnych tranzistorov.
FUNKCIE BUILT-IN:
HOT START, všeobecne známy ako horúci štart, umožňuje zväčšiť zvárací prúd nad hodnotu nastavenú zváračom. Funkcia HOT START funguje pri zapálení oblúka a je určená na zabránenie prilepeniu elektródy k materiálu. Je to veľká pomoc pri zapálení elektródy.
ANTI STICK znižuje / minimalizuje zváracie napätie a prúd v prípade skratovania elektródy so zváraným materiálom. ANTI STICK umožňuje zváračovi jednoduchšie odpojiť elektródu.
ARC FORCE stabilizuje oblúk bez ohľadu na jeho dĺžku. Špeciálny gombík umožňuje nastaviť dynamiku zváracieho oblúka. Zníženie hodnoty funkcie dáva jemný oblúk a menšiu hĺbku prenikania, pričom zvýšenie hodnoty funkcie spôsobuje hlbšiu penetráciu a možnosť krátkeho oblúkového zvárania. Pri nastavení najvyššej hodnoty pre funkciu ARC FORCE je možné "zatlačiť elektródu do bazéna roztaveného kovu a spáliť materiál.
Zvárač je vybavený chladiacim ventilátorom pre elektronické obvody a ďalšie komponenty - funkciu "Turbo FAN", ako aj tepelný senzor, ktorý chráni zariadenie pred prehriatím.
Zariadenie zvaruje od 20 do 250 A, umožňuje zváranie pomocou elektródy s priemerom od 2,5 mm do 4 mm. Hmotnosť zváracieho stroja je len 6,8 kg, vďaka čomu je veľmi užitočná. Má tiež nosný pás, ktorý uľahčuje prácu vo výškach.
Zváranie s 2,5 mm elektródou je už možné pomocou pomalého poistky triedy C 16A. Prevádzka pri maximálnom prúde 250A vyžaduje ochranu najmenej 20A.
Predajca:
Lokalita:
M.R. štefánika 3481/54, 07501, Trebišov
Telefón:
… Zobraziť
Kontaktovať predajcu:
Odkaz na váš inzerát uverejnený na Bazar.sk: https://stroje.bazar.sk/25939193-invertorova-zvaracka-250sp-igbt/

Za vašu odpoveď vopred ďakujem.
* povinné
* povinné
* povinné
Vaše údaje zadané do formulára budú odoslané spoločnosti United Classifieds s.r.o. Text správy, meno a telefón budú odoslané konkrétnemu predajcovi. Bližšie informácie k ochrane osobných údajov tu.